Už za pár hodin to vypukne. Již čtvrtá TrailerNight přivítá své hosty dnes ve 20:30 v pražském kině Oko a MovieZone tak naposledy zve všechny milovníky filmů a upoutávek do kina na akci, o které sice nemůžeme slíbit, že bude povedená, ale rozhodně pro to uděláme maximum. Čeká vás několik desítek těch nejlepších upoutávek, ať už aktuálních nebo z našich archivů, nějaké ty informace o tom, co to vlastně trailer je, kde se vzal a jak funguje, vyhlášení ceny Ostré nůžky a pár dalších věcí.

Všechny upoutávky budou opatřeny českými titulky, za což bychom rádi poděkovali klukům z webu Videa česky a už teď vám můžeme slíbit, že program bude našlapanější víc, byl kdy dřív. Na TrailerNight se totiž neprobojovaly takové pecky jako stylové Miami Vice, nařvaný Matrix: Revolutions nebo originální Bee Movie, takže vás čeká jen to opravdu nejlepší a nejzajímavější. Aby vám to ale nebylo líto, můžete si zmíněné upoutávky pustit jako přípravu.

Lístky stále ještě můžete koupit na pokladně kina, pokud tedy stále ještě váháte, přestaňte a začněte se chystat na večer. Celá redakce se na vás těší, ať už při samotné TrailerNight nebo na následující afterparty.

Takže přijďte.