Když v roce 2007 natočili Robert Rodriguez a Quentin Tarantino Planetu Teror a Auto zabiják, nejspíš nečekali, že půjde o totální komerční propadák. Milovníků starých béček a braků je na světě přeci jenom příliš málo na to, než aby dokázali zaplatit takhle osobitý projekt.

Pár jich ale je a rozhodli se jít ve stopách obou zmíněných režisérů. V září si konečně odbude premiéru akční Machete natočená podle jednoho z falešných grindhousovských trailerů a Danny Trejo tu bude likvidovat například Roberta De Nira, Stevena Seagala, Lindsay Lohan nebo Jessicu Albu. Pořád jde ale o velký filmový projekt zaštítěný jménem scénáristy a spolurežiséra Roberta Rodrigueze a s tím by šikovný manažer prodal studiu i životopis Maxim Turbulenc.

Jason Eisner nemá ani Rodrigueze, ani herecké hvězdy, jen v roce 2007 vyhrál soutěž o nejlepší trailer na neexistující grindhouse film, o čemž jste mohli číst v jednom ze starších Víkendových výplachů. Hobo with a Shotgun se teď ale dočká celovečerní verze. Bezdomovce, který se jednoho dne rozhodne vyčistit s pomocí brokovnice ulice od zločinu, by si měl zahrát Rutger Hauer, který se posledních patnáct let pohybuje v těch největších filmových břečkách a jen občas dostane šanci v něčem zajímavém, ale zároveň umí hrát, takže je to naprosto ideální volba. David Brunt, jenž si mstícího se somráka zahrál v traileru, by se ve filmu měl také objevit. Kdy a kde ale celovečerní verzi tohohle kousku uvidíme, zatím nikdo netuší.