Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Jason Statham, Chow Yun-Fat, The Rock, Steven Seagal, Chuck Norris, ale i Hory mají oči, Potomci lidí, původní Bad Lieutenant nebo hvězdně obsazený western. Tak začněte hledat ovladač.  

Televizní Tipy 12.4. - 18.4. 2010  

PONDĚLÍ

Nova Cinema – 21:55 – Wonderland masakr
ČT1 – 22:05 – Děla z Navarrone
Markíza – 02:15 – Silverado

ÚTERÝ

ČT2 – 23:40 – Kachní sezóna
Nova – 23:40 – Černý déšť

STŘEDA

Nova Cinema – 20:00 – Bod zlomu
Nova Cinema – 22:20 – Ve spárech Yakuzy
Nova – 22:40 – Jako pavouk
Joj – 00:15 – Pravidla vášně
Markíza – 02:40 – Bohémové

ČTVRTEK

Markíza – 9:20 – Podezřelý
Markíza – 22:55 – Síť
Prima – 23:25 – Polibek smrti
Nova Cinema – 00:20 – Libertin
Markíza – 01:00 – Angel Heart
Markíza – 03:00 – Svěrací kazajka
Joj – 03:35 – Drsňák Chopper

PÁTEK

Nova Cinema – 16:35 – Kam orli nelétají
Joj – 21:15 – 8 statečných
Nova – 22:10 – Klub vyděračů
Prima – 22:10 – Rambo
Markíza – 22:50 – Torque: Ohnivá kola
Prima – 00:10 – Vymítač ďábla: Zrození
Markíza – 01:50 – Až na dno

SOBOTA

Nova – 10:00 – Špioni jako my
Joj – 11:20 – Sedmý hřích
Prima – 14:25 – Případ pelikán
Markíza – 14:40 – Evoluce
Markíza – 16:35 – Bláznivá školka
Prima – 20:00 – Noc v muzeu
Prima Cool – 20:15 – Zamilovaný Shakespeare
Joj – 20:15 – Pravdivé lži
Markíza – 20:35 – Vítejte v džungli
ČT1 – 21:00 – Anglický pacient
Barrandov – 21:20 - Mušketýr
Prima – 22:20 – Potomci lidí
Prima Cool – 22:30 – Mrazivá vášeň
Nova – 22:35 – Kráčející skála
Joj – 23:00 – Přepadení 2: Temné území
ČT1 – 23:45 – Insomnie
Prima – 00:40 – Dům voskových figurín
Joj – 02:30 – Lepší zítřek 2

NEDĚLE

Markíza – 15:55 – Krokodýl Dundee 2
Prima Cool – 16:25 – Fantastická cesta
Nova Cinema – 21:40 – 21 gramů
Prima – 23:15 – Náhlý úder
Joj – 20:15 – Kurýr
Joj – 22:00 – Hory mají oči
Joj – 03:45 – Full Contact

SRAČKY

Pátek – Nova – 20:00 – Kameňák 3
Pátek – Prima – 23:00 – Godsend
Sobota – Markíza – 00:10 – Prezidentův muž
Neděle – Prima Cool – 20:15 – Posel budoucnosti
Neděle – Joj – 01:55 – Bojiště Země