Zdánlivě velmi průměrný televizní týden skrývá několik hodně zajímavých filmů, ale bohužel kvůli nim budete většinou muset obětovat spánek. Objeví se parádní Rozsudek smrti, dorazí Rain Man, James Cameron představí své Vetřelce, Michael Bay se podívá na Ostrov a Ellen Page se ocitne V pasti. A máme jen jednu sračku!

TV TIPY 8.2. - 14.2. 2010 

PONDĚLÍ
Nova Cinema – 20:00 – Kulový blesk
Barrandov – 22:05 – Válka a. s.
Joj – 22:55 – Sopka
Joj – 03:45 – Dracula

ÚTERÝ
Nova Cinema – 20:00 – Rain Man

Markíza – 22:20 – John Q
Nova Cinema – 22:30 – Věznice
Nova – 23:05 – Šestý den
Joj – 00:55 – Vetřelci

STŘEDA
Markíza – 20:00 – Dům u jezera
Nova Cinema – 21:50 – V pasti
Joj – 23:45 – Stopař
Markíza – 01:20 – Ztracené město

ČTVRTEK
Nova – 9:30 – Klub odložených žen
Prima Cool – 22:00 – Temný obraz
Prima – 23:45 – Melinda a Melinda
Markíza – 00:25 – Vyvrženci pekla
Joj – 00:45 – Zabiják

PÁTEK
Prima – 20:00 – Mumie
Nova – 20:00 – Slavnosti sněženek
Markíza – 20:55 – Smrtonosná zbraň 4
Joj – 21:15 – Život s Helenou
Nova – 21:35 – Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života
Prima – 22:40 – Klub rváčů
Nova – 23:50 – Hlubina
Prima – 01:25 – Kočičí lidé
Markíza – 00:55 – Domino
Joj – 01:35 – Akta X

SOBOTA
Markíza – 9:00 – Lov na myš
Nova – 9:50 – Pomáda
ČT1 – 10:25 – Souboj o poklad Yankee Zephyru
Barrandov – 12:15 – Hana a její sestry
Prima – 14:10 – Superman II
Markíza – 14:40 – Stepfordské paničky
Nova – 15:30 – Druhá nebo první
Prima Cool – 16:35 – National Lampoon`s a výlet maturantů
Markíza – 16:20 – Fotr je lotr
Prima – 16:40 – Dej si pohov, kámoši
Nova – 20:00 – Lemra líná
Prima Cool – 20:00 – Stroj času
Prima – 20:00 – Ostrov
Barrandov – 20:05 – Nahoru, dolů
Markíza – 20:35 – Charlieho andílci 2
Joj - 20:45 – Smrtonosná past 3
Prima Cool – 21:40 – Všechny moje lásky
Nova Cinema – 22:00 – Ricochet
Nova – 22:00 – Přepadení 2: Temné území
ČT1 – 22:05 – G. I. Jane
Markíza – 22:35 – Underworld 2
Prima – 22:55 – Satan přichází
Joj – 23:30 – Rozsudek smrti
ČT1 – 00:15 – Stigmata

NEDĚLE
Nova – 9:35 – Batman
Prima – 13:05 – Propadlí lásce
Nova – 14:55 – Jen blázni spěchají
Prima – 15:15 – Vzkaz v láhvi
Markíza – 16:05 – Svatba mého nejlepšího přítele
Markíza – 20:00 – Sexy pistols
Nova – 20:00 – 10 důvodů, proč tě nenávidím
Nova – 23:05 – Síť

SRAČKY
Neděle - Joj - 04:15 - Hra na schovávanou