Vánoční tipy jsme sice pojali poměrně nevánočně, ale snad tím nikomu atmosféru nepokazíme. Namísto tipů na pohádky vás čekají oba díly Mizerů, Con Air, vánoční Láska nebeská, nahláškovaní Harley Davidson a Marlboro Man, John Woo, několikrát Adam Sandler, Hvězdný prach nebo Harry Potter. Během Vánoc se vám zkrátka od televize bude odcházet docela těžko. Krom toho se s vámi podělíme i o pár nápadů, jak si pořádnou filmovou zimu přinést i do obývacího pokoje.

TV TIPY 21.12. - 27.12. 2009 

PONDĚLÍ
Nova Cinema – 20:00 – Přísaha
Markíza – 20:00 – Pelíšky
Prima – 21:10 – John Q
Prima Cool – 22:00 – Psycho

ÚTERÝ
Markíza – 15:10 – Dožeň, co se dá
Prima – 16:00 – Rolničky, kam se podíváš
Markíza – 17:25 – Smlouva s ďáblem
Prima – 21:20 – Láska nebeská
Nova – 22:35 – Harley Davidson a Marlboro Man
Joj – 23:45 – Texaský masakr motorovou pilou
Prima – 04:00 – V kůži Johna Malkoviche

STŘEDA
Markíza – 8:30 – Sněženky a machři
Joj – 9:00 – Operace Zlomený šíp
Nova – 10:15 – Zakletá Ella
Prima – 10:45 – Grinch
Prima – 12:40 – Vánoční skřítek
Markíza – 13:25 – Vánoční prázdniny
Prima – 14:30 – Cesta do pravěku
Nova – 16:15 – Tři mušketýři
Nova – 20:15 – Nekecej a pádluj
Joj – 20:15 – Sám doma
Prima – 21:10 – Mercury
Joj – 22:15 – Nebezpečná rychlost
Prima – 23:15 – Město šílenců
Markíza – 23:45 - Terminál
Nova – 23:50 – 48 hodin v Paříži
Joj – 2:25 - Letec

ČTVRTEK
Markíza – 13:05 – Arthur a Minimojové
Nova – 13:25 – Svatba mého nejlepšího přítele
Prima Cool – 15:15 – Rabín, kněz a krásná blondýna
Joj – 18:45 - Garfield
Prima – 19:00 – Notting Hill
Joj – 20:00 – Con Air
Joj – 21:45 - Šakal
Nova Cinema – 22:00 – Čtyři pírka: Zkouška cti
Joj – 23:45 – 50x a stále poprvé
Prima – 00:35 – Válka Roseových

PÁTEK
Joj – 8:30 – Žhavé výstřely
Prima – 11:00 – Beethoven
ČT2 – 12:00 – My Fair Lady
Prima – 15:10 – Dva bratři
Joj – 15:25 – Něco jako láska
Markíza – 16:45 – Hvězdný prach
Joj – 20:00 – Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
Prima – 20:00 – Co je šeptem …
ČT1 – 21:35 – Srdcová sedma
Prima – 21:50 – Přízraky
Joj – 22:10 – Muž s cejchem smrti
Nova – 22:30 – Mizerové
Prima Cool – 22:55 – Válka gangů
Prima – 23:50 – Trhák pana Bowingera

SOBOTA
Joj – 7:45 – Samotář v Seattlu
Joj – 11:35 – Rychlejší než smrt
Prima – 15:45 – Líbánky
Nova – 17:10 – Příběh rytíře
ČT1 – 21:25 – Pretty Woman
Nova – 20:00 – Už jsme tam?
Prima – 20:00 – Píseň pro nevěstu
Prima Cool – 21:25 – Mrtvá nevěsta Tima Burtona
Markíza – 21:30 – Taxi 4
Nova – 21:45 – Poslední zůstává
Prima – 21:50 – Šerifové
Markíza – 23:00 – Přepadení 13. Okrsku
Markíza – 00:50 – Ledová smrt

NEDĚLE
Joj – 8:00 – Žhavé výstřely 2
Markíza – 9:20 – Nekonečný příběh
Joj – 11:20 – Hrabě Monte Christo
Joj – 13:40 – Přepadení 2: Temné území
Nova – 13:55 – Ledové ostří
Prima – 15:35 – Karlík a továrna na čokoládu
Joj – 20:00 – 60 sekund
Prima Cool – 20:15 – Stroj času
Prima – 20:00 – Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Nova – 21:30 – Mizerové II
Markíza – 22:00 – Billy Madison
Joj – 22:10 – Návrat do Cold Mountain
Nova Cinema – 22:20 – Lid versus Larry Flint
ČT2 – 22:25 – Sólokapr
Prima – 22:30 – Ned Kelly

SRAČKY
Úterý – Markíza – 22:00 – Svědkem zločinu
Středa – Markíza – 21:30 – Sněženky a machři po 25 letech
Čtvrtek – Joj – 5:10 – Svalnatý Santa
Pátek – Markíza – 00:20 – Street Fighter: Poslední boj
Sobota – Joj – 21:50 - Profesionál