Liam Neeson je velký a respektovaný herec, který svoje jméno donedávna spojoval většinou jen s ambiciózními projekty, ze kterých koukala nějaká ta cena. Nic proti tomu, Neeson vždycky odvedl dobrou práci, ale Luc Besson si nedávno řekl, že by bylo docela stylové udělat z něho akčního hrdinu.

96 hodin nám tedy Neesona předvedlo tak, jak nejspíš nikdo z nás nečekal. Naštvaný padesátník, který po Paříži naháněl obchodníky s lidmi, mučil je elektrickým proudem, střílel neozbrojené nepřátele do zad a vůbec dělal všechny ty veselé věci, díky kterým máme akční žánr rádi. A překvapivě u toho vydělal i spoustu peněz. O pokračování 96 hodin se sice už potichu mluví a Neesonovo jméno se často skloňuje i v souvislosti s remakem kultovního seriálu A-Team, ale to neznamená, že by zapomněl na seriózní herectví. Jedním z jeho chystaných projektů bude totiž nezávislé drama The Virgin of Las Vegas.

Děj bude vyprávět o fenoménu kapel, které objížděly Irsko a jejich show byly populární napříč generacemi, pak ale přišla televize a byl konec. Neeson si zahraje bývalého zpěváka a člena jedné takové kapely, který teď utápí svůj talent v chlastu. V Las Vegas ale potká podivného cizince, který mu nabídne pomocnou ruku. Jelikož jedním z producentů je i Bono z U2, je jasné, že krom Neesonova herectví nás čeká i pořádně našlapaný soundtrack.