Stephen King je možná král hrůzy, ale platí to v podstatě jen pro literaturu. Podle jeho děl vzniklo zatraceně hodně filmů, ale těch opravdu dobrých je poměrně málo. Je tu sice Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle, Osvícení, Carrie nebo Misery nechce zemřít, přesto ty mizerné adaptace bohužel stále převládají. Kingovy knihy jsou totiž velmi dlouhé a dvouhodinová filmová stopáž jim většinou nestačí.

To si uvědomil i Weinsteini. Ti už nějakou dobu mají v ruce práva na román Puls, v němž se většina populace promění ve vraždící maniaky díky podivnému signálu, jenž je přenášen mobilními telefony. Dlouho se okolo celého projektu motal Eli Roth, ten ale nedávno přiznal, že už je oficiálně ze hry.

Konec Pulsu to však zdaleka není. Weinsteini totiž zlanařili Johna Harrisona, jehož úkolem je přepsat scénář tak, aby z něho mohla být čtyřhodinová televizní minisérie. Pro Harrisona to nebude první film, při němž bude muset pracovat s nějakým hororovým velikánem. Nedávno se totiž podepsal pod adaptaci povídky Cliva Barkera Book of Blood. Sice údajně nejde o žádná zásadní hororové dílo, ale rozhodně je lepší, aby Puls byl v rukou někoho, kdo už s tímhle žánrem má nějaké zkušenosti.