Shia LaBeouf má teď plné ruce s propagováním filmu, který by měl být největší akční událostí letošního léta, ale i tak se kolem něho dějí zajímavé věci. Transformers 2 se do našich kin dostanou již velmi brzy, ale vypadá to, že LaBeouf se hodlá podívat do jedné podstatně slavnější filmové série. Podruhé.

Řeč je pochopitelně o Indiana Jonesovi. Čtvrtý díl sice nedopadl úplně podle představ fanoušků a Steven Spielberg s Georgem Lucasem si natočili dobrodružnou podívanou tak nějak především pro sebe, ale i tak na jejich dílo přišlo dost lidí. Harrison Ford sice vypadal už malinko seschle a triky nepatřily mezi nejlepší, ale výdělky v kinech byly více než slušné.

V jednom rozhovoru se Shii teď ale vypadlo, že Spielberg by se pátému dílu nebránil a začíná pracovat na zápletce. O čem by byl, kdy by byl a jestli by se v něm objevil jako hlavní hrdina Harrsison Ford nebo by se jeho slavný klobouk přesunul k mladší generaci, to se zatím neví. Zatím se vlastně neví skoro nic, ale i informace, že by pátý díl mohl vzniknout, jistě bude fanouškům stačit k dobré náladě na příštích pár dní.