Vánoce jsou konečně tady a my překvapivě budeme řešit, že některé televizní pořady stojí za pozornost. Vybírejte z následujícího přehledu přepečlivě, abyste si ty svátky mezi vším tím pečením, jezením, rozbalováním a hašením stromků a příbuzných jaksepatří užili. Tým Televizních Tipů přeje šťastné a veselé. 

TV TIPY 22.12. - 28.12. 2008

PONDĚLÍ
Prima – 22:05 – Znamení
Joj – 23:30 – Pouta války

ÚTERÝ
Prima – 9:20 – Vánoční prázdniny
Prima – 11:05 – Michael
Prima – 14:50 – Santa Claus
Joj – 14:50 – Zloději
Nova – 20:00 – Deník princezny
ČT2 – 20:30 – Šťastné a veselé
Prima – 21:05 – Láska nebeská
Nova – 22:10 – Únos
Prima – 23:30 – Vikingové

STŘEDA
Prima – 6:50 – Jak byl dobyt západ
Prima – 9:25 – Špióni jako my
Nova – 13:10 – Zakletá Ella
Prima – 14:15 – Rolničky, kam se podíváš
Nova – 15:20 – S čerty nejsou žerty
Joj – 17:20 – Vesničko má středisková
Nova – 18:35 – Tři oříšky pro Popelku
Nova – 20:00 – Vánoce naruby
ČT1 – 21:30 – Hledání Země Nezemě
Markíza – 21:35 – Poslední prázdniny
Nova – 21:40 – A co když je to pravda?
Prima – 22:10 – Nový svět
Joj – 00:50 – Já, mé druhé já a Irena

ČTVRTEK
Markíza – 10:25 – Ledové ostří
Joj – 10:30 – Můj soused zabiják
Nova – 13:40 – Hrabě Monte Christo
Joj – 14:00 – Žhavé výstřely
Nova – 20:00 – Moje krásná čarodějka
Joj – 20:00 – Sám doma 2
Prima – 21:05 – Se slovníkem v posel
Markíza – 21:40 – Kletba bratří Grimmů
ČT1 – 21:40 – Pretty Woman
Nova – 21:50 – Match Point: Hra osudu
Joj – 22:15 – Nebezpečná rychlost
Nova – 00:00 – Red rock west

PÁTEK
Markíza – 6:30 – Strážce knih
Markíza – 9:05 – Jumanji
Joj – 11:45 – Žhavé výstřely 2
Nova – 13:55 – První rytíř
Prima – 15:35 – Žhavá sedla
ČT1 – 20:00 – Maharal
Joj – 20:00 – Smrtonosná past 3
Nova – 20:00 – Deník princezny 2: Královské povinnosti
Prima – 21:25 – Příliš dlouhé zásnuby
Markíza – 21:25 – Růžový panter
ČT1 – 21:50 – Kid
Joj – 22:25 – Nebezpečná rychlost 2: Zásah
Markíza – 23:05 – Válka gangů
Prima – 23:50 – Věc
Markíza – 01:00 – Equilibrium
Markíza – 02:50 – Bratříčku, kde jsi?

SOBOTA
Nova – 14:35 – Petr Pan
Prima – 14:40 – Pošli to dál
ČT1 – 15:10 – Rozum a cit
Prima – 16:50 – Twister
Nova – 20:00 – Zlaté oko
Joj – 20:00 – Škola superhrdinů
Markíza – 20:00 – Od kolébky do hrobu
Prima – 21:05 – Seznamte se, Joe Black
ČT1 – 21:10 – Arthur a Minimojové
Markíza – 22:05 – Glimmer Man
Nova – 22:20 – 40 dnů a 40 nocí
Nova – 23:55 – Síť

NEDĚLE
Nova – 11:40 – Jsem agent
Markíza – 11:55 – Sněženky a machři
Nova – 13:20 – Osobní strážce
Joj – 13:55 – Něco jako láska
Markíza – 15:50 – Mumie se vrací
Joj – 20:00 – Zlomený šíp
Prima – 20:00 – Karlík a továrna na čokoládu
Nova – 21:45 – 60 sekund
Joj – 22:00 – Hlas smrti
Prima – 23:00 – Tajemná řeka