POZOR! Dlouhodobá tipovačka přichází


ikona
Cival
 

Tak. Slibovaná dlouhodobá tipovačka je na světě. Na starém známém místě, tedy ZDE, najdete formulář pro její první kolo. V nabídce máte pět filmů. Každý startuje v jiný zářijový den, každý zaútočí na diváky s jinou taktikou a v jiném počtu kin. Vašim úkolem je určit kolik milionů bude mít každý z vybraných snímků na kontě dne 30. září 2008. Ano, nejsou to snadné počty... ale ani pro vaše soupeře. :-)

Pro pořádek připomínám, že výsledky dlouhodobé tipovačky se NEPOČÍTAJÍ do výsledků aktuální sezóny, ale do speciálního "dlouhodobého" žebříčku.  Uzávěrka je v úterý v poledne, kdy startuje i další kolo regulérní víkendové tipovačky.

PS: Diskutujte ve specializovaném fóru, pokud možno ale ne o vašich tipech, přáních a odhadech. Spíš o tom, jestli máme příště trochu slevit na obtížnosti. (říjen a listopad budou každopádně jednodušší, kvůli vyšší úrodě hitů)

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace