Jako zvířata, jasný? Se svým produkčním parťákem Grantem Heslovem (možná si ho pamatujete jako Arnieho kámoše, co ve finále Pravdivých lží vystřílí místnost plnou teroristů) se teď vrhne do projektu Men Who Stare at Goats. Ano, George nebude sám, kdo bude hypnotizovat kozy. Podle pověry totiž můžete kozu zabít už tím, že na ní upřeně civíte.

Ve filmu patří George ke zvláštní americké jednotce First Earth Battalion, která prý disponovala nadpřirozenými schopnostmi, takže možná zvládala víc než ukoukat kozy k smrti. V tajných laboratořích se podobné pokusy děly už od sedmdesátých let, takže si tito superagenti brzy začali říkat "rytíři Jedi" a neustále vymýšleli nové ověřené metody, kterak pomocí psychických zbraní zdecimovat nepřítele. Kapsy plné ženšenu, speciální megafony, ze kterých se linula uklidňující hudba a samozřejmě... skupinový sex. Samozřejmě.

Mohlo by se zdát, že kniha Jona Ronsona (je to Brit) je takové to zábavné čtení do postele, které se nebere vůbec vážně, ale po mírně fantaskním úvodu se prý zvrhne k odkazování na skutečné kauzy a začne dělat velmi mrazivé závěry. Kdo viděl Mandžuského kandidáta, ten ví, že za zdmi (nejen těch filmových) armádních laboratoří se děje možné i nemožné. Heslovův film rozhodně nebude pro zasmání (tedy až na ty kozy), účast Clooneyho k němu pak jistě přiláká další slušné herce, takže by z toho mohl být velmi zajímavý pohled pod pokličku "skutečného paranormálna". Ostatně díky Hellboyovi, Aktům X, Stalo se nebo i čtvrtému Indymu se bubáci zase dostávají do kurzu. Jen tak dál.