Nové obrázky z příští pixarovky, ukázal se Dragonball, Notorious BIG, nebo nový batmobil. Sony předvedla první evropské BD-Live, Matt Damon zas knírek a Monstrum svou animovanou podobu. Nestačí? Čtěte dál.

Takhle vypadá plakát na letošní blockbusterové léto podle Hollywood, Ink:

A takhle Matt Damon, když si nechá narůst knírek pro film Informant Stevena Soderbergha.

Teď trocha biografií: Derek Luke jako P-Diddy a Jamal Woolard jako Notorious BIG ve filmu Notorious ...

... a Sean Penn ve filmu Milk, kde hraje prvního gaye v historii naší planety, který to dotáhl do politiky. Tedy prvního přiznaného gaye.

Z trochu jiného soudku - první obrázek Justina Chatwina jako Goku ve filmu Dragonball...

... a jeho americký teaser poster:

Dva nové obrázky z filmu Up od Pixaru. Pocházejí z pixaráckého "srazu" v New Yorku, takže to nejsou screeny filmu jako takové.

Trocha techniky. SCEE odhalilo obrázky z prvního evropského Blu-raye s internetovým BD-Live a dalšími interaktivními funkcemi, jako Frank vykládající budoucnost... Ano, Frank, ten pejsek z Mužů v černém.

Na internet se také dostaly obrázky ze hry Cloverfield, které ukazují, jak bylo probuzeno Monstrum:

Čímž asi odpadá možnost prequelu. Kvízová otázka: hloubkometr ukazuje 10 000 metrů. Kdepak to může být? U Monstra ještě zůstaneme - objevila se jeho manga podoba:

Pokud máte chuť na víc obrázků, skočte si sem. Tím se dostáváme do animované části galerie a k poslednímu obrázku: novému batmobilu. Ale ne filmovému, s tímhle se čtenáři budou setkávat v komiksu Batman od vydání č.676: