S radostí vám oznamujeme, že Jonah Hill se ve druhých Transformerech neobjeví. Místo toho si vykoledoval roličku v pokračování Noci v muzeu. O důvod víc, proč hodit na Shawna Levyho pár tuctů shnilých vajíček. Další z pokračování našich starších novinek zajistil James Brolin. Ten nahradí Jamese Caana v dramatu Nailed. Přejeme hodně štěstí s Davidem O. Russellem. O tom, zda si Jamesův syn, Josh, zahraje ve čtvrtém Terminátorovi, se už skoro nespekuluje, takže to berte spíš jako klep. Na obrázku z nového Stoneova filmu W (biografie George W. Bushe) jako by Josh otci z oka vypadl.

Hlavní roli v nové verzi adaptace románu Jane Eyre (znáte i z vaší knihovny) si zahraje Ellen Page, čímž se pro mnoho diváků dostává snímek z kategorie nezajímavá do kategorie povinná. Na střední škole vás to minulo a teď vám to servírují na stříbrném podnosu. Jak... pohodlné. V produkci BBC se začne natáčet na podzim, režisér se teprve hledá.

Amy Winehouse definitivně nebude nahrávat titulní písničku k nové bondovce. Producent Mark Ronson se snažil tento bláznivý nápad prosadit, ale kromě jejích pletek se zákonem (nedávno byla opět zatčena za držení drog, podobný průšvih má i Gary Dourdan z CSI, který usnul v zaparkovaném autě, doslova zasypán nelegálním materiálem), prý zpěvačka v rozmezí několika týdnů nebyla schopna cokoliv odzpívat. Podle Ronsona by se musel stát zázrak, aby podobná spolupráce začala fungovat. A protože na zázraky nevěří, tak jde od válu. Mno... a teď už by to konečně mohli nechat té Leoně Lewis. Všechno lepší než Megadrdol z galaxie, kde se pořád ještě topí koksem.

Lindsay Lohan se objeví ve finálové epizodě Ošklivky Betty a také v dalších pěti dílech nové sezóny. Bohužel nenahradí hlavní hrdinku (podle posledních fotek by klidně mohla), zahraje si její kamarádku ze střední. Tehdy byla vrchní šikanátorkou (rýmuje se mi to s terminátorkou, tak neremcejte), teď by se měly role obrátit. Uvidíme, jestli přijdou ke slovu nějaké zbraně. Betty by ji mohla v posledním díle vyhodit třeba do stratosféry. Jenže to by zas Lindsay otravovala satelitní příjem a snažila by se prokopírovat i do jiných pořadů. Ať radši zůstane na zemi. V Hollywoodu. Daleko ode mne.

Jake Nava, chlápek, co má na svědomí videoklipy Beyonce (hlavně Crazy in Love nebo Beautiful Liar), se teď konečně pomazlí s kameNrou v delší stopáži. Ovšem bez asistence sexy zpěvaček. Drama Vandals bude drsnější variací na český Gympl, protože se v něm taguje ostošest. Američtí policajti jsou ovšem trochu ostřejší než ti z Letné a Petřína. Film by měl svým stylem odkazovat k Horečce sobotní noci.

Malý skandálek se točí kolem rozhovoru Joshe Schwartze (Gossip Girl, Chuck, O.C.) se serverem Black Book Mag. Podle všeho mu Marvel nabídnul slušnou sumičku za to, aby napsal scénář ke spin-offu X-Men juniorů. Pokud jste někdy viděli některý ze Schwartzových seriálů a zároveň jste fanoušci mutantů, zřejmě už vytahujete jaderný arzenál. Schwartz šel však v rozhovoru ještě dál, když naznačil, že nový Hulk podle něj bude absolutní odpad, že Ratner se svou pověstí neměl u třetích X-Menů co pohledávat a že Singer dostal Supermana jen proto, že se mu dvakrát zadařilo ukočírovat Wolverinea. Podobné výlevy byly zřejmě pro Marvel trochu silnou kávou, a tak nařídil stažení celého článku. Nás pravděpodobně podobný osud nečeká (ani když řeknu, že Hulk pravděpodobně bude odpad ;), takže na shledanou příště.