Na MovieZone vás bude ještě nějaký ten pátek dost věcí překvapovat. Tohle je další z nich. Rozhodli jsme se vedle seriózních novinek sjíždět i ty neseriózní, kterých se v tiskových agenturách povaluje tolik, že by se z nich daly stavět mrakodrapové vatry (Nebo fatry? Kamarád Google si v tomhle lingvistickém souboji neví rady ;). My je ale nevyhazujeme, hodláme je patřičně okomentovat. A dneska je první v řadě Nicolas Cage.

Všeobecně se o něm ví, že je velký fanoušek do comicsů. V průběhu posledních několika let chtěl hrát snad v každém comicsovém filmu, co okusil peklo přípravných fází (mj. v Supermanovi nebo Constantineovi), aby si nakonec ukojil své touhy v dokončovaném Ghost Riderovi. Nedávno dokonce prodal za obrovské peníze svojí megasbírku comicsových sešitů, kterou sbíral od mládí. Comicsy mu ale nadále zasahují do života. To že si svoje umělecké jméno (Cage, původně se jmenuje Coppola, stejně jako jeho strýc Francis Ford nebo sestřenice Sofia) vybral po comicsové postavě (Luke Cage) jsme ještě zkousli (mnozí z vás se to dozvěděli právě teď, jen to na mě nehrajte), ale že i Cageův čerstvě narozený syn (počat s dvacetiletou servírkou Alice Kim, kterou loni Cage objevil v jednom baru... gratulujeme) se zařadí mezi superhrdiny, to čekal málokdo. Kal-El Coppola Cage na sobě ponese velké břímě - pojmenovat svého syna po Supermanovi může jen velmi sebevědomý otec.

Pojmenovat svého syna Flying Inspektor může jen šílenec, ale o duševním stavu Jasona Leeho si stejně všichni myslíme svoje, že? Nebohé děti se tak připojují k desítkám dalších "experimentů", kterými nás celebrity mučí. Kdo by si nepamatoval jména dětí Bruce Willise (vtip... samozřejmě že si je nepamatuje nikdo, jména jako Tallulah, Rumer nebo Scout Larue prostě v hlavě dlouho nevydrží).

Paris Hilton dala košem řeckému jachtaři Paridu Latsisovi (jak by se asi jmenovalo jejich dítě? ;). Prohlásila, že se chce nejdřív plně věnovat kariéře herečky (bože!!!) a že všechno má svůj čas. Latsis to chápe. Ti dva se potkali už někdy ve třinácti letech v jednom monackém klubu pro extra smetánku (nezapomeňte, že Paris (ta Paris) dědí půlku Hiltonovic impéria). Tam ještě k ničemu nedošlo (snad, ale jestli ano, určitě to někdo nahrál na video), ale o loňských Vánocích si ti dva zalyžovali ve švýcarských Alpách a Latsis pak udeřil na hlavičku diamantovým prstenem za pět milionů dolarů. Docela drahý pokus, když vezmeme v úvahu, že při další žádosti o ručku se bude muset vytasit s něčím ještě luxusnějším.

Indiana Jones 4 už má konečně nějaké obsazení. Ale nejásejte předčasně, jde o jakousi bezejmennou indickou modelku, která se kdysi kdesi zúčastnila Miss Universe (a někde ve stánku si zjevně koupila maketu korunky pro vítězku, protože se s ní všude fotí, aby pak její agent musel uvádět, že slečna Laura Dutta vlastně nevyhrála). Ve filmu má prý docela důležitou roli (Bude se s ní líbat důchodce Ford nebo důchodce Connery? To jsou skutečně radostné vyhlídky ;) a natáčet bude celé tři měsíce. Během toho si ale vymínila, že bude moci kdykoliv odletět na módní přehlídky v Paříži. Jak nás jen mohlo napadnout, že by je chtěla zmeškat. ;)