Vítejte u pokračování naší soutěže o nejskandálnější novinku měsíce. Nejsme bulvár, ale některé kachny (nebo jiná havěť) jsou prostě až příliš propečené, než abychom po nich neskočili. Tentokrát půjde o mužství Brandona Routha.

Šestadvacetiletý Američan je totiž "tam dole" obdařen trochu více, než bývá obvyklé a vzhledem k jistým specifikům Supermanova kostýmu (kostymérky sice v jednom Making Of naznačovaly, že na téhle části obleku strávily spoustu času, ale zřejmě se to nijak neprojevilo), hrozí jisté nebezpečí ze strany MPAA. Ani nemrknete a oni vám za vyboulený rozkrok napaří eRko. Bryanu Singerovi by to zřejmě vůbec nevadilo, jeho orientace je všeobecně známá, ale producenti si nenechají utéct tu část publika, kterou by mohl podobný "bonus" diskvalifikovat. Routhův Superman se tedy dostane do počítačů ILM, kde bude z natočených záběrů vyretušován.

Jestli vám to připadá směšné, tak vězte, že nám také, ale rádi si počkáme na výsledek. Podobný klep svého času poletoval i kolem Disneyho snímku Můj auťák brouk, kde se v hlavní roli objevila Lindsay Lohan. Disney měl prý investoval milion dolarů na zmenšení jejích přespříliš vyvinutých ňader. Jak to bylo doopravdy? Těžko říct, ale ve filmu je Lindsay stejně zaoblená jako vždycky. Ke všeobecnému smutku si ty klepy vzala nějak k srdci a nechala si ňadra zmenšit v reálu. Neuvěřitelná nerozvážnost.

A co Superman? Dorazí do kin vykastrovaný? A pokud ne, vezme si to Brandon Routh taky nějak k srdci? Nedokážu domyslet ty následky. :)